Hectors House Blue Sky Luxury Villa
Deze gesitueerde in Christ Church Hectors House Blue Sky Luxury Villa Christ Church bevindt zich binnen 5 minuten wandelafstand van de Endless Kiteboarding en biedt gemakkelijke toegang tot tal van toeristische plekken.
De villa ligt op 3 km afstand van Miami Beach en je kunt Saint Dominic's Roman Catholic Church bezoeken op een afstand van 6 km. De nabijgelegen uitgaansgelegenheden zijn onder andere de Foursquare Rum Distillery, gelegen op 15 minuten met de auto. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Barbados Golf Club, gelegen op een afstand van 2 km.
De gesitueerde in Christ Church Hectors House Blue Sky Luxury Villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Een keuken heeft koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven om je verblijf nog aangenamer te maken. Hectors House Blue Sky Luxury Villa ligt op een klein stukje lopen van Chicken Rita's, dat gerechten uit de Caribische keuken aanbiedt. De dichtstbijzijnde luchthaven Grantley Adams bevindt zich op 5 km afstand van deze villa.
- Locale bezienswaardigheiden
- Endless Kiteboarding156 km
- Ride The Tide Surf School Barbados2242 km
- Silver Sands Beach599 km
- Surf In Barbados Surf School1574 km
- Line Up Barbados956 km
- Trailseekers Barbados505 km
- deAction Beach Shop243 km
- South Point Lighthouse1822 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Grantley Adams8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Hectors House Blue Sky Luxury Villa?
Gasten van Hectors House Blue Sky Luxury Villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Grantley Adams van Hectors House Blue Sky Luxury Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Grantley Adams en Hectors House Blue Sky Luxury Villa. - ❓
Hoeveel kost het om Hectors House Blue Sky Luxury Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Hectors House Blue Sky Luxury Villa is $846. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in de villa te bezoeken?
Gasten van de villa kunnen eten in Chicken Rita's restaurant, dat Caribische gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden worden door deze villa ondersteund?
Bij deze villa kunnen gasten zowel met American Express, Diners Club en Discover als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Hectors House Blue Sky Luxury Villa?
Hectors House Blue Sky Luxury Villa beschikt over een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in deze villa?
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gemakkelijk Miami Beach en Saint Dominic's Roman Catholic Church bereiken, die respectievelijk op 3 km afstand van de accommodatie en op 6 km afstand liggen.